Zwycięstwo w Wilczycach!

KS Zbytowa pokonała na wyjeździe ekipę z Wilczyc.

Pierwszą połowę spotkania kontrolowali goście, wynik spotkania z rzutu karnego otworzył Paweł Jurkiewicz. Gospodarze tylko jeden raz w pierwszej połowie zagrozili bramce Patryka Grada, jednak ładny strzał zawodnika z Wilczyc ląduje na poprzeczce. Pod koniec pierwszej odsłony z rzutu rożnego piłkę zagrywa Przemek Ciszewski, bramkarz "wypluwa" piłkę pod nogi Lisiaka a ten strzela drugą bramkę w meczu. Drugą część spotkania lepiej zaczął WKS, gospodarze utrzymywali się przy piłce, jednak ich ataki były rozbijane przez naszą defensywę. Nerwową grę uspokoił "Jurek" który strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu. Ekipę z Wilczyc stać było tylko na jedną bramkę, pod koniec spotkania idealne dośrodkowanie zawodnika Wilczyc na głowę napastnika i bramka. 3:1 i tym samym nasz zespół awansował na drugie miejsce w tabeli.

SKŁAD KS: Grad, Zwiernik, Klat, Mazur, Zbylut, Ciszewski.Ł, Ciszewski.P, Kalisz (Tyczyński), Hajduk (Pończocha), Lisiak (Bielski), Jurkiewicz