Porażka w Długołęce...

Nasza drużyna przegrała z drużyną Długołęki 2:0. Początek meczu to optyczna przewaga naszego zespołu, stworzyliśmy sobie dwie sytuacje bramkowe, jednak nasze strzały mijały bramkę bramkarza KS-u Długołęka. Około 20 minuty goście wykonywali rzut wolny ze skraju pola karnego, idealna centra i niestety tracimy bramkę na 1:0.  Po stracie bramki akcja meczu przeniosła się na środek boiska. Niedokładne podanie z jednej jak i drugiej strony, rozgrywanie akcji w tym meczu obu drużynom utrudniał dość silny wiatr. Pod koniec pierwszej odsłony Michał Ciszewski z 20 metrów uderzył z lewej nogi na bramkę przeciwnika, jednak piłka obiła poprzeczkę. W doliczonym czasie pierwszej połowy nasz zawodnik Michał Bielski był faulowany w polu karnym, gdy nasi zawodnicy nie usłyszeli gwizdka wskazującego na wapno, ruszyli wywrzeć presje na arbitra. Zespół Długołęki w całym zamieszaniu stworzył jednym długim podaniem kontratak sam na sam. Nasz bramkarz Patryk Grad nie trafił w piłkę, zawodnik z Długołęki wykorzystał ten błąd i strzelił bramkę na 2:0. Druga połowa to zdecydowana nasza przewaga, jednak każdy nasz strzał bronił dobrze dysponowany w tym dniu bramkarz Długołęki. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, a zawodnicy Zbytowej schodzili z boiska z pierwszą porażką w tej rundzie.