KS Zbytowa - KS Byków 4:1!

Nasza drużyna na inaugurację rundy pokonała dziś drużynę z Bykowa 4:1. Od początku to gospodarze ruszyli do ataku, jednak strzały naszych graczy lądowały na obramowaniu bramki lub dobrą interwencją popisywał się bramkarz z Bykowa. W 30 minucie wynik spotkania otworzył Karol Klat, który wykorzystał podanie Przemka Ciszewskiego w głąb pola karnego i z 8 metra sprytnym strzałem pokonał bramkarza gości. Wkrótce prowadzenie podwyższył Paweł Jurkiewicz, który powalczył o "straconą" piłkę w rogu pola karnego obrócił się i z kąta pokonał golkipera przeciwników. Wynik do przerwy 2:0. Drugą połowę lepiej zaczął KS Byków, tworząc sobie 2 groźne sytuację. Uderzenie z 11 metra na bramkę Piotra Skuzy, piłka odbija się od dwóch słupków, po czym wpadła pod nogi jednego z naszych obrońców. Druga groźna sytuacja to zła komunikacja pomiędzy obroną gospodarzy a bramkarzem, jednak na spółkę Piotr Skuza i Grzegorz Kowalski ratują KS Zbytową przed utratą bramki. Nerwową grę uspokoiła bramka Piotra Mazura który dobił piłkę po rzucie wolnym sparowanym przez bramkarza, prosto pod nogi naszego obrońcę. Ostatnia bramka padła z rzutu wolnego, P. Ciszewski dośrodkował, bramkarz źle interweniował i piłka wpadła do bramki. KS Byków mógł zmniejszyć rozmiary porażki, pod koniec spotkania goście egzekwują rzut rożny jeden z ich zawodników uderza z główki na bramkę, jednak tym razem drogę do bramki zablokował Patryk Grad, który w ofiarny sposób wybił piłkę z linii bramkowej. BRAWO. Pierwszy mecz, pierwsze 3 punkty. Następne spotkanie dopiero 15 kwietnia z Dlugołęką.