Dąb Dobroszyce w ostatnim sparingu.

Nasz zespół w najbliższą niedzielę zagra ostatni sparing, przeciwnikiem będzie drużyna z Dobroszyc. Ekipa Dębu w występuje w B klasie gr IV, zajmuję trzecie miejsce z 25 punktami na koncie. Bilans bramkowy tej drużyny przedstawia się następująco 33 bramki strzelone 14 straconych. Po tym spotkaniu zostanie już tylko tydzień do rozpoczęcia rozgrywek. Nasza drużyna na inaugurację zmierzy się z Bykowem. Spotkanie z Dobroszycami będzie dobrą okazją do sprawdzenia formy przed nową rundą. Ostatnie spotkanie pomiędzy KS Zbytową a Dębem zakończyło się zwycięstwem ekipy z Dobroszyc 3:1, kiedy to honorowe trafienie zaliczył Piotr Mazur. Mecz ten odbył się 14 maja 2017 roku na Stadionie w Dobroszycach. Minęło 10 miesięcy, i już w niedzielę dowiemy się kto tym razem zwycięży. ZAPRASZAMY.