Na remis w pierwszym meczu kontrolnym!

Mimo wielu szans na zdobycie wielu bramek, nasza drużyna zremisowała z Dolomitem 2:2.Pierwszą bramkę zdobyła ekipa z Chwałowic, choć to goście byli stroną przeważającą. Remis w drugiej połowie dał nam Marcin Klat który wykorzystał podanie Pawła Jurkiewicz i w pewnie z lewej nogi pokonał bramkarza gospodarzy. Chwilę później wyszliśmy na prowadzenie, Michał Bielski odebrał dośrodkowanie od Karola Klat i sprytnym strzałem pokonał bramkarza Chwałowic.Pod koniec meczu wyrównującą bramkę zdobyli gracze z Chwałowic po kombinacyjnej akcji, zwieńczonej strzałem z 16 metra w okienko. W meczu byliśmy stroną która utrzymywała się przy piłce i próbowała rozgrywać akcje, goście natomiast odwoływali się tylko do kontr. Kolejnym sparing za tydzień z Gręboszycami.