Chwałowice w pierwszym sparingu!

Już w niedzielę nasz zespół zmierzy się z drużyną z Chwałowic, będzie to nasz pierwszy mecz kontrolny przed rundą wiosenną.

Dolomit Chwałowice to silna ekipa, która w rundzie wiosennej w B kl (gr VI) zajmuję 3 miejsce ze stratą 7 punktów do lidera. Natomiast gracze ze Zbytowej po pierwszej rundzie zajmują pierwsze miejsce. Będzie więc to ciekawy mecz drużyn na podobnym poziomie, a także dobra okazja na to żeby przetestować nowe ustawienie i taktykę. Zespół z Chwalowic ma już za sobą jeden sparing w tym roku, pokonali w nim Burzę Chwalibożyce 4:2. Dolomit dysponują bardzo dobrą obroną (13 bramek straconych w poprzedniej rundzie). Taka defensywa będzie wyzwaniem dla naszej ofensywy która w swojej grupie strzeliła aż 54 bramki. Również z tego powodu niedzielne widowisko zapowiada się bardzo interesująco. Pierwszy gwizdek o godzinie 11:00 w Dębinie. ZAPRASZAMY!