Chrząstawa rozbita! Koniec rundy jesiennej!

Zwycięstwem zakończyli rundę jesienną gracze Zbytowej, pokonując drużynę z Chrząstawy 7:0.                                        Od początku meczu to gospodarze ruszyli do ataku, tworząc co chwilę groźne sytuację, jednak nasi zawodnicy przez pierwsze dwa kwadranse nie potrafili umieścić piłki w bramce. W 31 minucie Marcin Klat dostrzegł w polu karnym Karola Klat, dzięki szybko rozegranej akcji (z pierwszej piłki) nasz prawy obrońca wbiegł w pole karne w odpowiednim momencie wychodząc sam na sam z bramkarzem, chwilę później podał do Pawła Jurkiewicz a ten na pustą bramkę dopełnił formalności. Zbytowa cały czas dominowała jednak kolejna bramka wpadła dopiero w 45 minucie. Dawid Zwiernik z prawego skrzydła zagrywa piłkę po ziemi na wysokości 5 metra, tam odnajduję się Michał Bielski który wykańcza akcje. Do przerwy 2:0. Druga odsłona niczym nie różniła się od pierwszej, nadał kontrolowaliśmy przebieg spotkania. W 51 minucie Zwiernik przechwytuję piłkę na skrzydle dośrodkowuje na głowę Karola Klata, a ten strzela bramkę na 3:0. Wkrótce Dawid Zwiernik do 2 asyst dorzucił także bramkę pewnie wykonując rzut karny, po zagraniu ręką jednego z zawodników gości. Kolejną bramkę zdobył Paweł Jurkiewicz po asyście Przemysława Ciszewskiego, który w swoim stylu, odnalazł się w polu karnym i sprytnym strzałem pokonał bramkarza z Chrząstawy. Kolejna, 6 bramkę zdobył Marcin Klat który wykorzystał podanie Michała Bielskiego (z okolic 25 metra) w tempo wbiegł w pole karne i z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce. W 84 minucie Przemek Ciszewski z okolic 10 metra uderzył na bramkę Czarnych, bramkarz strzał obronił, jednak przy dobitce Karola był bezradny. KS Zbytowa po rundzie jesiennej zajmuję pierwsze miejsce w tabeli w dorobkiem 31 punktów.